Victron Energy BPC240847016 Blue Smart IP67 Charger 24/8(1) 230V
Product image 1
Victron Energy Blue Smart IP67 Charger 24/8(1) 230V: Blue Smart IP67 24V 8A Charger With Inbuilt Bluetooth For Lithium, AGM, And Gel Batteries
Product Information
Shipping & Returns
Description