LED Autolamps EU38RMHDB Red 3 LED Side Marker w/ Reflector
Product image 1
LED Autolamps Red 3LED Side Marker W/Reflector
Features:
  • Easy to Fit
  • No Tools Required
  • 3M tape
  • Low profile
  • Inbuilt Reflector
  • ECE Australian Road Approved
  • 5 Year Warranty
  • 100mm x 38mm x 13mm
Specifications:
  • Type: Clearance Lights
  • Unit of Measure: Each
  • Description: LED Autolamps Red 3LED Side Marker W/Reflector
  • Warranty: Five Years
-65%
Description
Features:
  • Easy to Fit
  • No Tools Required
  • 3M tape
  • Low profile
  • Inbuilt Reflector
  • ECE Australian Road Approved
  • 5 Year Warranty
  • 100mm x 38mm x 13mm