Villain Lighting VIL-5105-20 2.0"/50mm Adjustable Bar Clamp Brackets - Pair
Product image 1
Proven to Be a Solid & Durable Upgrade for Your Vehicle!
Adjustable Bar Clamp Brackets
Specifications:
  • Suitable For: 2" (50mm) Round Tube
  • Material: Aluminium
  • Pack Size: Pair
-65%
Description
Adjustable Bar Clamp Brackets
Specifications:
  • Material: Aluminium
  • Pack Size: Pair
Villain Lighting VIL-5105-20 2.0"/50mm Adjustable Bar Clamp Brackets - Pair | Frankies Auto Electrics & Car Audio