LED Autolamps EU38BAMHDB Amb 3 LED Side Marker with Reflector
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
LED Autolamps Amb 3Led Side Marker with Reflector
Features:
  • Easy to Fit
  • No Tools Required
  • 3M Tape Fitting
  • Low Profile
  • Inbuilt Reflector
  • ECEAustralian Road Approved
  • IP67Rated
  • Voltage Range 12-24 Volt
  • 5 Year Warranty
  • 100mm x 38mm x 13mm
Specifications:
  • Type: Clearance Lights
  • Unit of Measure: Each
  • Description: LED Autolamps Amb 3Led Side Marker with Reflector
  • Warranty: Five Years
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Features:
  • Easy to Fit
  • No Tools Required
  • 3M Tape Fitting
  • Low Profile
  • Inbuilt Reflector
  • ECEAustralian Road Approved
  • IP67Rated
  • Voltage Range 12-24 Volt
  • 5 Year Warranty
  • 100mm x 38mm x 13mm