Fusion XS-X77SPW 7.7" Sports White Speaker Grilles
Product image 1
The Speaker Grilles From Fusion Have Been Designed to Be a True Worldwide Product
Refresh your on-board aesthetics with a new set of Sports White grilles for the XS Series 7.7" Sports speakers.
Specifications:
  • Compatible With: XS-FL65SPGW XS Series 7.7" Sports Marine Speakers
  • Diameter: 196mm (7-11/16")
  • Depth: 23mm (7/8")
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Specifications:
  • Diameter: 196mm (7-11/16")
  • Depth: 23mm (7/8")