Victron Energy CIP142400000 ANL-fuse 400A/80V for 48V products - 1 pc
Product image 1
Victron Energy ANL-fuse 400A/80V for 48V products - 1 pc: The Fuse From Victron Energy Have Been Designed to Be a True Worldwide Product
Victron ANL fuses provide circuit protection for high amperage applications.
Quantity: 1 piece
Victron Energy CIP142400000 Specifications:
  • Appr. Voltage Drop: 125 mV
  • Cold Resistance: 0,3 mΩ
Product Information
Shipping & Returns
Description
Quantity: 1 piece
  • Appr. Voltage Drop: 125 mV
  • Cold Resistance: 0,3 mΩ
Victron Energy CIP142400000 ANL-fuse 400A/80V for 48V products - 1 pc | Frankies Auto Electrics & Car Audio