Victron Energy CIP137200010 MEGA-fuse 200A/58V for 48V Products
Product image 1
Victron Energy MEGA-fuse 200A/58V for 48V Products: The Fuse From Victron Energy Have Been Designed to Be a True Worldwide Product
Victron MEGA fuses provide circuit protection for high amperage applications.
Quantity: 1 pc
Victron Energy CIP137200010 Specifications:
  • Appr. Voltage Drop: 80 mV
  • Cold Resistance: 0.25 mΩ
-65%
Description
Quantity: 1 pc
  • Appr. Voltage Drop: 80 mV
  • Cold Resistance: 0.25 mΩ