Victron Energy CIP133100010 MIDI-fuse 100A/58V for 48V Products
Product image 1
Victron Energy MIDI-fuse 100A/58V for 48V Products: The Fuse From Victron Energy Have Been Designed to Be a True Worldwide Product
Victron MIDI fuses provide circuit protection for high amperage applications.
Quantity: 1 pc
Victron Energy CIP133100010 Specifications:
  • Appr. Voltage Drop: 70 mV
  • Cold Resistance: 0.45 mΩ
Description
Quantity: 1 pc
  • Appr. Voltage Drop: 70 mV
  • Cold Resistance: 0.45 mΩ