Victron Energy BPC123048012 Blue Smart IP22 Charger 12/30(3) 230V
Product image 1
Product image 2
Victron Energy Blue Smart IP22 Charger 12/30(3) 230V: Blue Smart IP22 Charger from Victron!
Models:
12V 15/20/30A, 24V 8/12/16A
Description
Models:
12V 15/20/30A, 24V 8/12/16A
Victron Energy BPC123048012 Blue Smart IP22 Charger 12/30(3) 230V | Frankies Auto Electrics & Car Audio