STEDI NUMBRK-MICRO-13.9 License Plate Reverse Bracket (To Suit Micro V2 13.9")
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
The Nitty Gritty.
Reverse Assist. on Overdrive
Multi-Compatibility
Reverse Engineered
Built with durable 2mm Aluminum ensures it's not only light weight, but will stand the test of time.
Dimensions:
Key Features at A Glance:
  • Suits Australian General Issue license plates
  • Suits Australian slimline issue licence plates.
  • Powder coated finish
  • 2mm Aluminium
Specifications:
  • Material: 2mm Aluminium
  • Weight: 0.21kg
  • Finish: Powder Coated
  • Only Compatible With: Micro V2 13.9 Inch 24 Led Flood Light
What's In The Box:
  • License Plate Reverse Bracket (To Suit Micro V2 13.9 Inch)
  • 2x M8 4mm bolts
Product Information
Shipping & Returns
Description
The Nitty Gritty.
Reverse Assist. on Overdrive
Multi-Compatibility
Reverse Engineered
Dimensions:
Key Features at A Glance:
  • Powder coated finish
  • 2mm Aluminium
Specifications:
  • Material: 2mm Aluminium
  • Weight: 0.21kg
  • Finish: Powder Coated
What's In The Box:
  • 2x M8 4mm bolts
STEDI NUMBRK-MICRO-13.9 License Plate Reverse Bracket (To Suit Micro V2 13.9") | Frankies Auto Electrics & Car Audio