LED Autolamps EU38WMHD 12-24V Front Marker LED White With Reflector Perm Mount
Product image 5
LED Autolamps Front Marker LED White With Reflector 12-24V Perm Mnt
Features:
  • 3M Tape Fitting
  • Low profile Design
  • Inbuilt Reflex Reflector
  • ECE Road Approved
  • 5 Year Warranty
  • 100mm x 38mm x 13mm
Specifications:
  • Type: Clearance / Marker Lamp
  • Unit of Measure: Each
  • Description: LED Autolamps Front Marker LED White With Reflector 12-24V Perm Mnt
  • Warranty: Five Years
  • Depth / Thickness: 13mm
  • Length: 100mm
  • Voltage: 12 or 24
  • Width: 38mm
  • Colour: White
  • Light Style: Front Marker Light
  • Light Type: LED
-65%
Description
Features:
  • 3M Tape Fitting
  • Low profile Design
  • Inbuilt Reflex Reflector
  • ECE Road Approved
  • 5 Year Warranty
  • 100mm x 38mm x 13mm
Specifications:
  • Unit of Measure: Each
  • Warranty: Five Years
  • Depth / Thickness: 13mm
  • Length: 100mm
  • Voltage: 12 or 24
  • Width: 38mm