LED Autolamps 530AC12B Indicator Lamp 12 Volt 533Mm X 25Mm
Product image 1
Indicator Lamp 12 Volt 533Mm X 25Mm
Features:
  • ADR Australian Road Approved
  • Low Profile Slimline Design
  • Black End Caps
  • IP67Rated
  • Voltage Range 12 Volt
  • 530mm x 25mm x 10mm
  • 5 Year Warranty
Product Information
Shipping & Returns
Description
Features:
  • ADR Australian Road Approved
  • Low Profile Slimline Design
  • Black End Caps
  • IP67Rated
  • Voltage Range 12 Volt
  • 530mm x 25mm x 10mm