LED Autolamps 520ARWMRCSB 520 Multivolt Stop/Tail/Indicator/Rev Right Hand Side
Product image 1
520 Multivolt Stop/Tail/Indicator/Rev Right Hand Side
  • ECE Approved
  • IP67 100% Waterproof
  • Voltage Range 12-24 Volt
  • 520mm x 141mm x 28.5mm
  • 5 Year Warranty
Description
  • ECE Approved
  • IP67 100% Waterproof
  • Voltage Range 12-24 Volt
  • 520mm x 141mm x 28.5mm