LED Autolamps 520ARRMB Stop/Tail/Indicator Diffused Tail Sequential Indicator
Product image 1
LED Autolamps Stop/Tail/Indicator Diffused Tail Sequential Indicator
Features:
  • Diffused Tail Function
  • Sequential Indicator
  • ECE Approved
  • IP67 100% Waterproof
  • Voltage Range 12-24 Volt
  • 520mm x 141mm x 28.5mm
  • 5 Year Warranty
Product Information
Shipping & Returns
Description
Features:
  • Diffused Tail Function
  • Sequential Indicator
  • ECE Approved
  • IP67 100% Waterproof
  • Voltage Range 12-24 Volt
  • 520mm x 141mm x 28.5mm