LED Autolamps 420ARRWM2 Stop/Tail/Indicator/Reverse/Reflector Mini Jumbo Blister
Product image 1
Stop/Tail/Indicator/Reverse/Reflector Mini Jumbo Blister
Features:
  • Mini Jumbo Design
  • ECE Road Approved
  • IP67 Rated
  • 12-24 Volt
  • 5 Year Warranty
  • 420mm x 95mm x 28mm
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Features:
  • Mini Jumbo Design
  • ECE Road Approved
  • IP67 Rated
  • 12-24 Volt
  • 5 Year Warranty
  • 420mm x 95mm x 28mm