LED Autolamps 380BAR12 12V Stop/Tail/Indicator 380 Series Strip Lamps In Double Black Bracket
Product image 1
LED Autolamps 12V Stop/Tail/Indicator 380 Series Strip Lamps In Double Black Bracket
LED Autolamps 380BAR12 Features:
  • Surface Mounting Bracket
  • ADR approved
  • IP67 100% Waterproof
  • 12 Volt
  • 5 Year Warranty
  • 428mm x 97mm x 22mm
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • Surface Mounting Bracket
  • ADR approved
  • IP67 100% Waterproof
  • 12 Volt
  • 5 Year Warranty
  • 428mm x 97mm x 22mm