LED Autolamps 285CAW12 12V Slimline/Low Profile Front Indicator Chrome Bezel
Product image 1
LED Autolamps 12V Slimline/Low Profile Front Indicator Chrome Bezel
LED Autolamps 285CAW12 Features:
  • Voltage Range 12 Volt
  • 285mm x 25mm x 10mm
  • 5 Year Warranty
Description
  • Voltage Range 12 Volt
  • 285mm x 25mm x 10mm
  • 5 Year Warranty
LED Autolamps 285CAW12 12V Slimline/Low Profile Front Indicator Chrome Bezel | Frankies Auto Electrics & Car Audio