LED Autolamps 285CAT24 Front Indicator With Chrome Bezel 24 Volt
Product image 1
LED Autolamps Front Indicator With Chrome Bezel 24 Volt
LED Autolamps 285CAT24 Features:
  • Voltage Range 12 Volt
  • 285mm x 25mm x 10mm
  • 5 Year Warranty
Description
  • Voltage Range 12 Volt
  • 285mm x 25mm x 10mm