LED Autolamps 285CAT12 Front Indicator With Chrome End Caps
Product image 1
LED Autolamps Front Indicator With Chrome End Caps
LED Autolamps 285CAT12 Features:
  • ECE Australian Road Approved
  • Low Profile Slimline Design
  • Black/Chrome End Caps
  • Vertical & Horizontal Mount*
  • IP67Rated
  • Voltage Range 12 Volt
  • 285mm x 25mm x 10mm
  • 5 Year Warranty
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • ECE Australian Road Approved
  • Low Profile Slimline Design
  • Black/Chrome End Caps
  • Vertical & Horizontal Mount*
  • IP67Rated
  • Voltage Range 12 Volt
  • 285mm x 25mm x 10mm