LED Autolamps 275GARWMB Multi Volt Rear Combination LED Lamp Grey Housing Base
Product image 1
LED Autolamps Multi Volt Rear Combination LED Lamp Grey Housing Base
LED Autolamps 275GARWMB Features:
  • High Brightness LEDs
  • ADR Road Approved
  • IP67 Rated
  • Voltage Range 12-24 Volt
  • 5 Year Warranty
  • 275mm x 100mm x 33mm
Description
  • High Brightness LEDs
  • ADR Road Approved
  • IP67 Rated
  • Voltage Range 12-24 Volt
  • 5 Year Warranty
  • 275mm x 100mm x 33mm