LED Autolamps 275GARWM Multi Volt MaxiLED Rear Combination With Grey Housing And Base
Product image 1
LED Autolamps Multi Volt MaxiLED Rear Combination With Grey Housing And Base
LED Autolamps 275GARWM Features:
  • High Brightness LEDs
  • ADR Road Approved
  • IP67 Rated
  • Voltage Range 12-24 Volt
  • 5 Year Warranty
  • 275mm x 100mm x 33mm
LED Autolamps 275GARWM Specifications:
  • Voltage 12 or 24
  • Light Style Stop/Tail/Indicator/Reverse Light
  • Light Type LED
  • Length 6
  • Width 36.5
  • Height 12
  • Housing Colour Grey
  • Packaging Blister Packaging
  • Input voltage from 12
  • Input voltage up to 24
  • Inner Carton Quantity 10
  • Outer Carton Quantity 20
-65%
Description
  • High Brightness LEDs
  • ADR Road Approved
  • IP67 Rated
  • Voltage Range 12-24 Volt
  • 5 Year Warranty
  • 275mm x 100mm x 33mm