LED Autolamps 275ARWMB 275 Series Rear Combination Lamp
Product image 1
LED Autolamps 275 Series Rear Combination Lamp
LED Autolamps 275ARWMB Features:
  • Also Available with Reverse Function
  • ECE/ADR Australian Road Approved
  • IP67 Rated
  • 12 Volt or 12-24 Volt
  • 5 Year Warranty
  • 275mm x 100mm x 22mm
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • IP67 Rated
  • 12 Volt or 12-24 Volt
  • 5 Year Warranty
  • 275mm x 100mm x 22mm