LED Autolamps 235BBSTI12/2 12V Stop/Tail/Indicator Black PCB Bracket Twin Blister
Product image 1
LED Autolamps 12V Stop/Tail/Indicator Black PCB Bracket Twin Blister
LED Autolamps 235BBSTI12/2 Features:
  • Slimline Design
  • ADR Road Approved
  • IP67 Rated
  • 12 Volt Only
  • 5 Year Warranty
  • 259mm x 46mm x 17mm
LED Autolamps 235BBSTI12/2 Specifications:
  • Voltage 12
  • Note Black PCB, black bracket twin blister pack
  • Light Style Stop/Tail/Indicator Light
  • Light Type LED
  • Size 259 x 46 x 17mm
  • Mount 2 Bolt
  • Environmental IP67
  • Compliance ADR Approved
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • Slimline Design
  • ADR Road Approved
  • IP67 Rated
  • 12 Volt Only
  • 5 Year Warranty
  • 259mm x 46mm x 17mm
  • Voltage 12
  • Light Type LED
  • Size 259 x 46 x 17mm