LED Autolamps 23260BLKB Awning Lamp Black 12V 20Cm Cable
Product image 1
LED Autolamps Awning Lamp Black 12V 20Cm Cable
LED Autolamps 23260BLKB Features:
  • Caravan Awning Lamps
  • 60° light spread
  • 12 Volt or 24 Volt
  • Low Current Draw
  • 260mm 18LEDs with 80Lux @1m
  • 443mm 36 LEDs with 165Lux @1m
  • 3000K Warm White
  • 3 Year Warranty
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • Caravan Awning Lamps
  • 60° light spread
  • 12 Volt or 24 Volt
  • Low Current Draw
  • 260mm 18LEDs with 80Lux @1m