LED Autolamps 23260BLK Awning Light Black 12V 260Mm
Product image 1
LED Autolamps Awning Light Black 12V 260Mm
LED Autolamps 23260BLK Features:
  • Caravan Awning Lamps
  • 60° light spread
  • 12 Volt or 24 Volt
  • Low Current Draw
  • 260mm 18LEDs with 80Lux @1m
  • 443mm 36 LEDs with 165Lux @1m
  • 3000K Warm White
  • 3 Year Warranty
LED Autolamps 23260BLK Specifications:
  • Voltage 12
  • Light Style Rectangle
  • Light Type LED
  • Mount 2 Screws
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • Caravan Awning Lamps
  • 60° light spread
  • 12 Volt or 24 Volt
  • Low Current Draw
  • 260mm 18LEDs with 80Lux @1m