LED Autolamps 210BARLP2 RHS and LHS Lamps 40cm Cable Pack In Twin Blister
Product image 1
LED Autolamps RHS and LHS Lamps 40cm Cable Pack In Twin Blister
LED Autolamps 210BARLP2 Features:
  • Bulletproof Series
  • No lens Design
  • Fully Sumbersible
  • Inbuilt Licence Plate Lamp
  • ECE Australian Road Approved
  • IP68 Rated
  • 12 Volt Only
LED Autolamps 210BARLP2 Specifications:
  • 10 Year Warranty
  • Length 210mm
  • Voltage 12 volt
  • Width 24mm
  • Height 96mm
  • Light Type LED
  • Mount CNT to CNT 160mm
  • Environmental IP68
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • Bulletproof Series
  • No lens Design
  • Fully Sumbersible
  • Inbuilt Licence Plate Lamp
  • ECE Australian Road Approved
  • IP68 Rated
  • 12 Volt Only
  • 10 Year Warranty
  • Length 210mm
  • Voltage 12 volt
  • Width 24mm
  • Height 96mm
  • Light Type LED
  • Mount CNT to CNT 160mm