LED Autolamps 200CAW/24 24V Front Direction Indicator Position Chrome Bracket
Product image 1
LED Autolamps 24V Front Direction Indicator Position Chrome Bracket
LED Autolamps 200CAW/24 Features:
  • Original Rectangular Design
  • ADR Road Approved
  • IP67 Rated
  • 24 Volt Only
LED Autolamps 200CAW/24 Specifications:
  • Warranty 5 Years
  • 200mm X 50mm X 28mm
  • Voltage 24
  • Weight .08kg
  • Light Style LED
  • Light Type LED
  • Voltage Rating24
Description
  • Original Rectangular Design
  • ADR Road Approved
  • IP67 Rated
  • 24 Volt Only
  • Warranty 5 Years
  • 200mm X 50mm X 28mm
  • Voltage 24
  • Weight .08kg
  • Light Style LED
  • Light Type LED
  • Voltage Rating24
LED Autolamps 200CAW/24 24V Front Direction Indicator Position Chrome Bracket | Frankies Auto Electrics & Car Audio