LED Autolamps 200BIRSTME2 12-24 Volt Black Bracket Stop / Tail / Indicator and R
Product image 1
LED Autolamps 12-24 Volt Black Bracket Stop / Tail / Indicator and R: Designed to Work with Lighting
LED Autolamps 200BIRSTME2 Features:
  • Original Rectangular Design
  • Clip in replaceable lens
  • Available in Black and Chrome bracket
  • ADR approved
  • IP67 100% Water proof
  • Voltage Range 12-24 Volt
  • 200mm x 50mm x 28mm
Fitting Instructions
-65%
Description
  • Original Rectangular Design
  • Clip in replaceable lens
  • ADR approved
  • IP67 100% Water proof
  • Voltage Range 12-24 Volt
  • 200mm x 50mm x 28mm