LED Autolamps 200BARWM Multi Volt Stop/Tail/Indicator/Reverse Lamp 97 LEDs With Black Bracket
Product image 1
LED Autolamps Multi Volt Stop/Tail/Indicator/Reverse Lamp 97 LEDs With Black Bracket
LED Autolamps 200BARWM Features:
  • Original Rectangular Design
  • Clip in Replaceable Lens
  • ADR Road Approved
  • IP67 Rated
LED Autolamps 200BARWM Specifications:
  • Warranty Five Years
  • Voltage 12 or 24
  • 200mm x 92mm x 28mm
  • Light Style Stop/Tail/Indicator Light
  • Light Type LED
  • Housing Colour Black
  • Packaging Blister
  • Input voltage from 12
  • Input voltage up to 24
  • Inner Carton Quantity 10
  • Outer Carton Quantity 20
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • Original Rectangular Design
  • Clip in Replaceable Lens
  • ADR Road Approved
  • IP67 Rated
  • Warranty Five Years
  • Voltage 12 or 24
  • 200mm x 92mm x 28mm