LED Autolamps 135CAT124 Front Indicator & Position Light LED 24V Surface Mount
Product image 1
LED Autolamps Front Indicator & Position Light LED 24V Surface Mount
LED Autolamps 135CAT124 Features:
  • Surface Mount
  • ADR Road Approved
  • IP67 Rated
  • Voltage Range 12-24 Volt
LED Autolamps 135CAT124 Specifications:
  • 5 Year Warranty
  • 135mm X 38mm X 24mm
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • Surface Mount
  • ADR Road Approved
  • IP67 Rated
  • Voltage Range 12-24 Volt
  • 5 Year Warranty
  • 135mm X 38mm X 24mm
LED Autolamps 135CAT124 Front Indicator & Position Light LED 24V Surface Mount | Frankies Auto Electrics & Car Audio