LED Autolamps 1061/12SW 12V LED Interior Light 61PCS SMD LEDs Equivalent To 30W Globe With Switch
Product image 1
LED Autolamps 12V LED Interior Light 61PCS SMD LEDs Equivalent To 30W Globe With Switch
LED Autolamps 1061/12SW Features:
  • High Brightness 120° Spread
  • Inbuilt On/off Switch
  • Low Profile Slimline Design
  • 6500k Colour Temp
  • 12 Volt Only
LED Autolamps 1061/12SW Specifications:
  • Warranty: 1 Year
  • Weight: .06kg
  • Size: 300mm X 25mm X 10mm
Product Information
Shipping & Returns
Description
  • High Brightness 120° Spread
  • Inbuilt On/off Switch
  • Low Profile Slimline Design
  • 6500k Colour Temp
  • 12 Volt Only
  • Warranty: 1 Year
  • Weight: .06kg
  • Size: 300mm X 25mm X 10mm
LED Autolamps 1061/12SW 12V LED Interior Light 61PCS SMD LEDs Equivalent To 30W Globe With Switch | Frankies Auto Electrics & Car Audio