Edge EDPRO23ST-E7 200W 2.3" Pro Series Bullet Tweeter
Product image 1
They'll Hear You Coming!
2" Compression Bullet Tweeter
Specifications:
  • RMS Power: 100W
  • Peak Power: 200W
  • Minimum Input (RMS): 50W
  • Type: 2.3" (58 MM) Bullet Tweeter
  • Sensitivity: 106Db Single Speaker
  • Titanium Membrane: Yes
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
They'll Hear You Coming!
2" Compression Bullet Tweeter
Specifications:
  • RMS Power: 100W
  • Peak Power: 200W
  • Minimum Input (RMS): 50W