Aerpro APMS1500 1500mm x 24mm Mounting Straps - 2pcs
Product image 1
Thinking of Doing it Yourself? From Subwoofer Box Ports to Drill Bits, We Have it All
Features:
  • 2 x 1500mm x 24mm
  • Black
  • Quick Disconnect
  • Screws included: 8 x 15mm
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Features:
  • 2 x 1500mm x 24mm
  • Black
  • Quick Disconnect
  • Screws included: 8 x 15mm
Aerpro APMS1500 1500mm x 24mm Mounting Straps - 2pcs | Frankies Auto Electrics & Car Audio